Ana Sayfa
Haberler
İlçe Temsilcileri
Köşe Yazıları
Anket
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Anlaşmalar
İLETİŞİM
ADRES
1379 Şevket Özçelik Sok.Güven İşhanı No:59/110 Alsancak/İZMİR

TELEFON
0 232 445 14 36

FAKS
0 232 445 16 41
Haberler - 19 MAYIS PİKNİĞİ

İzmir 1 Nolu Şube Başkanlığı’na bağlı Ödemiş İlçe Temsilciliği Türk Sağlık Sen Ödemiş Temsilciliği ile birlikte 19 Mayıs pikniği düzenledi. Piknik, Ödemiş Birgi Saklıbahçe tesislerinde gerçekleştirildi. Pikniğe Türk Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Merih Eyyup Demir, Türk Sağlık Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Doğruyol, yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri, Ödemiş Belediye Başkanı Sayın Bekir Keskin, Sayın Mustafa Basmacı, Prof. Dr. Coşkun Atayeter ile çok sayıda davetli katıldılar.

Piknik Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Doğan Tarhan ve öğrencileri Gülben Özbek, Aysel Pamuk, Barışcan Becer, Ferhat Girgin, Oğuzhan Şenkırpar, M. Ali Gündüz ve Mustafa Özcan’ın yapmış oldukları aletli jimnastik gösterileri ile başladı.

Pikniğin açış konuşmasını Ödemiş İlçe Temsilcisi Tuncay Ünsal yaptı. Ünsal, konuşmasında Ödemiş’te yapılan sendikal çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Şube Başkanı Merih Eyyup Demir konuşmasında bu anlamlı günde “ Bizim İlkemiz, Önce Ülkemiz “ diyen ülke sevdalısı Türkiye Kamu Sen’lilerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek emeği olanlara teşekkür etti. Meclise sunulan Torba Yasa ile ilgili bilgiler verdi. Türk Eğitim Sen olarak hakkaniyet çizgisinden ayrılmadan vermiş oldukları sendikal mücadelenin, imzalanan mutabakat metinleri ile bölgemizde yakalanan ivmenin kamu çalışanlarının sendikamıza olan teveccühünü gösterdiğini söyledi.

Daha sonra yamaç paraşütçülerinin gösterileri izlendi.

Piknik yerel sanatçı Ozan Ahmet’in söylemiş olduğu türkülerle devam etti.

20.05.2013 tarihinde eklendi ve 2,211 kez okundu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şube Web Sitesi
1379 Şevket Özçelik Sok.Güven İşhanı No:59/110 Alsancak/İZMİR
0 232 445 14 36